Aktuálne projekty     Jamnická vyhliadka

 

Jamnická vyhliadka II. etapa výstavby - voľné pozemky

 

 

Každý kto pozná hornoliptovskú obec Jamník vie, že je situovaná v doline potoka Jamníček pod Západnými Tatrami. Projekt výstavby rodinných domov v katastri obce sa ale volá Jamnická vyhliadka a človeku napadne aký je to paradox, aká vyhliadka môže byť z doliny, teda z „jamy“.

To je však paradox len na prvý pohľad. Ak sa prídete pozrieť na nádhernú lúku nad obcou, na ktorej sa projekt realizuje, tak si hneď všimnete rozprávkový výhľad na panorámu nízkych Tatier. Celý pozemok na ktorom sa bude výstavba rodinných domov je z troch strán obkolesený lesíkom a vyzerá, akoby bol celý v ochrannej náruči Matky prírody, ktorá ho chráni pred vetrom, nepohodou a nepriazňou osudu.

Všade naokolo je ticho a počuť len zvuky prírody. Ideálne miesto pre pokojný život rodiny s deťmi. Miesto, na ktorom aj po príchode z práce veľmi rýchlo obnovíte sily, miesto na ktorom si dokonale oddýchnete aj vo vyššom veku, miesto , ktoré ocenia aj vaši hostia, kvôli blízkosti prírody a perfektnej dostupnosti či už z diaľnice, z Podbanského, z Liptovského Hrádku.

Všetky známe atrakcie Demänovskej doliny a Tatralandie sú autom dostupne do pol hodiny.

Projekt Jamnická vyhliadka tak ponúka veľmi dobré vyhliadky na perfektné a zdravé bývanie.

Aj napriek neustále rastúcim cenám nehnuteľností na Liptove si ceny pozemkov s inžinierskymi sieťami udržali v tomto projekte triezvu a realistickú cenovú hladinu. Cenová prístupnosť spolu s kvalitou prostredia a skúsenosťami a referenciami realizátora projektu ešte viac zvyšujú vyhliadky na váš vysnívaný domov na Liptove.

 

Vyjadrenie k územnému rozhodnutiu

Podrobný jednoetapový inžinierskogeologický prieskum

Výsledky laboratórnych rozborov mechaniky zemín

Svoju prácu orientujeme bez výnimky na záujmy klienta a na kvalitu,  ponúkame výber z najväčšieho množstva finančných inštitúcií a ich produktov,  vďaka čomu môžeme  vyriešiť prakticky každú situáciu, ktorá  nastane, vrátane prefinancovania kúpy pozemkov, bytov, rodinných domov, prípadne ich výstavby.

PaedDr. Mária Kučerová
Oblastný riaditeľ

M +421 905 502 198 

M +421 915 417 835 

maria.kucerova@swisslifeselect.sk